operacje plastyczne

wampirzy lifting, jest procedurą z zakresu medycyny estetycznej, polegającą na wstrzyknięciu w ciało pacjenta pacjenta osocza otrzymanego z jego własnej krwi. Procedura ta wykorzystuje normalną zdolność człowieka do regeneracji.

Wampirzy lifting – co to takiego

Przed przystąpieniem do zrealizowania wampirzego liftingu bierze się krew od pacjenta, oraz następnie odwirowuje w specjalnej maszynie, by wdzielić osocze. Na położenie zabiegu nakłada się krem znieczulający. Po pewnym czasie osocze wprowadzane jest metodą mezoterapii igłowej, tym samym za pomocą iniekcji. Można je wprowadzać na większym rozmiarze albo mniejszym. W miejscu nakłucia aktywizowane są procesy odnowy, a więc między innymi synteza włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza i w wyższym stopniu napięta.
Jednakże zwykle wampirzy lifting wykonywany jest jako zabieg odmładzający, nie ma ścisłej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku przeprowadzić wampirzy lifting ma on dodatkowo działanie ochronne.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki człowieka. Pacjenci cyklicznie analizują, azali jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, ponieważ substancję podaje się głębiej, jednak jest skuteczny w wielu kłopotach, nie tylko skóry twarzy oraz przy łysieniu mówi doktor, anestezjolog i doktor medycyny estetycznej, którego pytamy o szczegóły tego zabiegu i realne skutki.

Biostymulacja komórek

za sprawą osocza bogatopłytkowego wykorzystuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki postępowaniu własnych składników przyrostu komórek macierzystych, które są zawarte w osoczu. Stosując je dostarczamy sygnał komórkom własnego ciała i prowokujemy je do rewitalizacji. Płytki krwi wspierają fibroblasty do zawiązywania nowego kolagenu, aktywują celi macierzyste do namnażania oraz wspierają proces zawiązywania nowych naczyń krwionośnych.

solv
ith