Jak wygląda a także na czym polega budowa lodowisk przez naszą firmę?

Jak wygląda a także na czym polega budowa lodowisk przez naszą firmę?

Budujemy dla państwa sztuczne lodowiska, które to dokładnie są dostosowane do państwa potrzeb, jesteśmy w stanie podjąć się niemalże wszystkich zleceń, które od państwa otrzymujemy a wszystko w celu uszczęśliwienia naszego klienta.

Nasze mobilne lodowiska

są natychmiast dostarczane oraz rozkładane na miejscu przez państwa o parametrach precyzyjnie określonych w naszej umowie. Nasze usługi wykonujemy na terenach wszelkiego rodzaju miejsc użytku publicznego. To że wykonujemy budowę lodowisk na indywidualne zamówienie klienta jest faktem niemniej jednak w naszej ofercie posiadamy również lodowiska o rozmiarach:
• 300m2,
• 450m2,
• 600m2,
• 800m2,
• 1200m2,
• 1500m2,
• 1800m2 (Hokej).
budowa lodowiska wygląda w następujący sposób:

Przyjeżdżamy do państwa w wyznaczone w umowie miejsce

łącznie z wszelkim potrzebnym do tego celu osprzętowaniem, nasza zespół wyspecjalizowanych fachowców na miejscu dokonuje potrzebnych w celu przygotowania miejsca do rozbudowy lodowiska robót, zmontowaniu naszego lodowiska oraz sprzętu potrzebnej do tego infrastruktury gdy tylko jest ona potrzebna takiej jak np. oświetlenie, osoby, które będą odpowiedzialne za lodowisko w trakcie jego wynajmowania zostaną specjalnie w tym celu przeszkolone aby dokładnie wiedziały z czym mają styczność i co z czym się je.
Wraz z lodowiskiem oferujemy państwu dodatkowo uruchomienie różnego rodzaju band reklamowych o ile jest występuje taka potrzeba jako że w naszej ofercie znajdują się również budowy lodowisk wykonywane z rozmysłem na mecze hokejowe.

Promocja

Nasza firma RAS zajmuje się profesjonalnie takimi usługami jak, budowa lodowisk to nasza specjalność, gwarantujemy w tym fachu niezawodność, wysoką jakość oraz stuprocentową bezkonkurencyjność na rynku chłodnictwa użytkowego.

solv
ith