Implanty Wrocław

Jeżeli pragniecie zrealizować zabieg powiększania piersi i równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc, gdzie jest go za dużo. Polecamy skorzystać z nowatorskiej metody powiększania piersi tłuszczem osobistym.
Wskutek nowatorskiej technologii, która była poddana drobiazgowym badaniom klinicznym, można powiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów biustu.

Fachmani

Specjalista od nosów niezawsze po mistrzowsku usprawni brzuch. Fachowiec od implantów piersi niezawsze wykona doskonałą rekonstrukcję po mastektomii. Warto poświęcić czas na odnalezienie eksperta w tej części ciała, która ma być korygowana. Tu dużo czynników wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący rezultat końcowy.

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jednym rodzajem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi problemami. Stworzyliśmy nową filozofię działania, starając się harmonijnie scalić medycynę i sztukę. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość życia wielu postaci.

chirurgia plastyczna

solv
ith