Dlaczego właśnie nasze drzwi wewnętrzne – Agmar

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu.

Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom oraz odseparowanie od czynników zewnętrznych.
Drewno od dwana służy człowiekowi jako materiał budowlanyjak i ozdobny. Różnorodność struktury jak również odcieni sprawia, że każdy produkt zrealizowany z tego surowca jest niezrównany i niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji a także indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja jak również wysokiej jakości drewno, co gwarantuje niezawodność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak również wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także dodatkowo staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy tylko i wyłącznie farb ekologicznych.
Szeroki wybór wysokiej jakości produktów
W naszym katalogu znajdą Państwo zazwyczaj wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie oraz dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe tudzież ramiakowe dodatkowo oferujemy drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki jak również znakomicie dopasowane wkładki a także klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale także rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki oraz szyldy w różnych stylach a także kolorach, co umożliwia wystylizowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo ościeżnice, wizjery, progi a także inne akcesoria niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również produkty wykonywane według indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju jak i za granicę

Drzwi i akcesoria związane ze stolarką drzwiową wytwarzane przez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna lista sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.

solv
ith